ΔΕΣ ΖΩΝΤΑΝΑ 6.087 accounts
O Agrios | The Dirty Butcher

O Agrios | The Dirty Butcher

@o_agrios_thedirtybutcher

🍖 Χασαποταβέρνα – The Dirty Butcher 📍 Hilton, Athens 📌 Konstantinou Ventiri 5 ☎️ 697 596 4098

Food

Με συνολική παρουσία άνω των 8K followers σε όλες τις πλατφόρμες, ο/η @o_agrios_thedirtybutcher ανήκει στους mini creators της κατηγορίας Food στην Ελλάδα. Αναλυτικά: 8K στο TikTok. Τα videos του αγγίζουν κατά μέσο όρο τα 54.9K views. Η ισχυρότερη παρουσία του εντοπίζεται στο TikTok. Πρόσφατες συνεργασίες περιλαμβάνουν brands όπως Akylas. Τα παραπάνω στοιχεία προέρχονται από τη βάση δεδομένων του DASHR και ενημερώνονται τακτικά.

Στατιστικά ανά Πλατφόρμα

TikTok
8K
followers
TikTok
27.1K
total likes
TikTok
23
videos

Πρόσφατα TikTok Posts

TikTok post by @o_agrios_thedirtybutcher TikTok post by @o_agrios_thedirtybutcher TikTok post by @o_agrios_thedirtybutcher TikTok post by @o_agrios_thedirtybutcher TikTok post by @o_agrios_thedirtybutcher
Συνοπτικά για @o_agrios_thedirtybutcher
@o_agrios_thedirtybutcher είναι λογαριασμός στην κατηγορία Food από την Ελλάδα.
Bio: "🍖 Χασαποταβέρνα – The Dirty Butcher 📍 Hilton, Athens 📌 Konstantinou Ventiri 5 ☎️ 697 596 4098".
@o_agrios_thedirtybutcher έχει 8K followers στο TikTok.
Συνολικά likes στο TikTok: 27.1K.
Συνολικά videos στο TikTok: 23.

Συχνές ερωτήσεις

Πόσους followers έχει το @o_agrios_thedirtybutcher στο TikTok;

Το @o_agrios_thedirtybutcher έχει 8K followers στο TikTok, 27.1K συνολικά likes και 23 videos (δεδομένα DASHR).

Σε ποιες πλατφόρμες είναι το @o_agrios_thedirtybutcher;

Το @o_agrios_thedirtybutcher είναι ενεργό σε: TikTok.

Σε τι κατηγορία ανήκει το @o_agrios_thedirtybutcher;

Το @o_agrios_thedirtybutcher κατηγοριοποιείται ως Food από το DASHR AI (Greek market intelligence).

Πού μπορώ να δω full analytics για το @o_agrios_thedirtybutcher;

Πλήρη analytics (engagement rate, audience demographics, sentiment, growth charts, competitor comparison, AI traffic) διαθέσιμα στο DASHR — https://dashr.live/?profile=o_agrios_thedirtybutcher — με login.

Σύγκρινε @o_agrios_thedirtybutcher με...
@georgethegem — George Morcos → @akis_petretzikis — Akis Petretzikis → @chefantonis — 🇬🇷 chef_antonis 🇬🇷 → @alexandras.home — Alexandras Home → @argiro.barbarigou — Argiro Barbarigou →
🔒
Πλήρες Προφίλ — Συνδέσου για Πρόσβαση

Engagement rate, AI traffic, sentiment, comments analysis, audience demographics, similar creators, growth history και πολλά άλλα — όλα στο DASHR.

Σύνδεση / Εγγραφή